Відділ дизайну

Виготовлення цінних паперів починається з дизайну. У відділі дизайну працюють фахівці найвищої кваліфікації, створюють високохудожню продукцію, яка гарантує якісну технологічну підготовку матеріалів до друку та належний рівень безпеки. Програмне забезпечення від KBA NotaSys таке як ONE Security Plus CTiP, ONE STEP CTiP, ONE Check CTiP, FlexRip TG, Portrait Designer вважається найпотужнішим та найсучаснішим в світі цінних паперів. Це дозволяє виконувати складні завдання державного значення.

Потужні станції кольороподілу дають змогу чітко та якісно відтворювати багатоколірні й повноколірні зображення, виконувати складну кольорову й тонову корекцію. Для точної оцінки та підбору кольорів встановлена переглядова камера з нормалізованим освітленням.

Спеціалізоване програмне забезпечення надає можливість застосовувати різноманітні методи графічного захисту — антисканерні сітки, гільйошні елементи, спеціальні растри, граверні елементи, мікротекст, ефект об’єму, контрольні та штрихові коди, наскрізне зображення тощо. Зазначені технічні засоби у руках фахівців дають змогу створювати макети, унікальні як за дизайном, так і за рівнем захисту.

Оригінал-макети готуються до друку з урахуванням усіх технологічних нюансів надскладного виробництва. Електронні макети та друкарські форми підлягають суворому контролю на всіх етапах виробництва, що унеможливлює їхню підробку.