Про нас

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» сьогодні є лідером з виробництва цінних паперів і документів суворої звітності в Україні.

За останні 2,5 року Поліграфкомбінат провів модернізацію застарілого обладнання і підвищив власну конкурентну спроможність до європейського рівня.

Зокрема, була освоєна нова передова технологія і придбано обладнання для виготовлення полікарбонатної сторінки закордонного паспорта власного виробництва та бланків документів на пластиковій основі (посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).

Також була придбана сучасна паспортна лінія для отримання з напівфабрикатів готового паспортного документа з електронним носієм інформації, який відповідає сучасним міжнародним вимогам і нормам ICAO 9303.

Крім того, був придбаний комплекс унікального обладнання інтагліо-друку. Ця технологія є однією з ключових у світовій практиці методів захисту спеціалізованої друкованої продукції і використовується для захисту від підробок банкнот і грошових знаків. Слід зазначити, що таке обладнання відсутнє на комерційних ринках, а його використання суворо регламентоване і вимагає спеціальних дозволів.

Для створення дизайну захищених документів Поліграфкомбінат «Україна» придбав програмне і апаратне забезпечення останнього покоління, яке не має аналогів в Україні. Поліграфкомбінат також має технологічну лабораторію (яка пройшла атестацію ДП «Укрметртестстандарт»), оснащену сучасними приладами, що дає можливість контролювати кожен параметр готової продукції, відповідно до вимог міжнародних і національних стандартів. Також на підприємстві працює дільниця змішування фарб, що дозволяє Поліграфкомбінату досягати високих кольорометричних характеристик, що є запорукою ідентичності повторних накладів, а також висувати високі вимоги до точності відображення кольору, використовувати для виготовлення продукції деякі захищені фарби власного виробництва. Обладнання для змішування фарб також дає можливість виготовляти унікальні захисні фарби з попередньо визначеними властивостями, використовувати захисні пігменти фарб (керамічні, рідкісноземельні, ДНК-фарби та ін.).

Ми постійно освоюємо як випуск нових видів продукції, так і нові ринки її реалізації. Для цього на підприємстві впроваджено інтегровану систему менеджменту відповідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO/IEC 27001:2013, ISO 14298:2013 та PCI. Відповідність вимогам міжнародних стандартів підтверджено сертифікатами, виданими Європейською федерацією друку та цифрових комунікацій INTERGRAF, міжнародною платіжною системою MasterCard та органом з сертифікації TUV SUD Management Servise GmbH.

Сертифікація підприємства на відповідність вимогам міжнародних стандартів для міжнародних та вітчизняних партнерів є офіційним підтвердженням належного контролю за якістю продукції, що виготовляється, режимом та безпекою виготовлення продукції, інформаційною безпекою, за дотриманням правил і норм у сферах охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки праці.

Сертифікація підприємства дає можливість як виходу на нові ринки, в тому числі Європи і Америки, так і збереження існуючих.

Інформація про діяльність