Дипломати посольств держав-членів ЄС відзначили високий рівень виготовлення біометричних паспортів в Україні

У рамках запровадження оформлення в Україні паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм 21 січня на ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» відбулась ознайомча зустріч для консулів посольств держав-членів ЄС в Україні. Участь у заході взяли представники посольств Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Франції, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Румунії, Швеції, Швейцарії, а також Представництва ЄС в Україні.

В ході екскурсії, яку провів директор Поліграфкомбінату «Україна» Максим Степанов, дипломати ознайомились з виробничими потужностями підприємства та процесом виробництва біометричних закордонних паспортів та їх персоналізації, включно з записом інформації на безконтактний електронний носій.

Після ознайомчої екскурсії з консульськими посадовими особами посольств держав-членів ЄС було організовано круглий стіл, під час якого Максим Степанов надав гостям вичерпну інформацію щодо виробництва в Україні біометричних паспортів, відповідності паспортних документів, які виготовляються підприємством, усім наявним на сьогодні міжнародним стандартам.

За результатом зустрічі представники іноземних диппредставництв висловили вдячність за організовану зустріч та відзначили високий рівень технологічного процесу виготовлення паспортних документів в Україні.