Спільна перемога УДППЗ «Укрпошта» і Поліграфкомбінату «Україна» на міжнародній виставці в Китаї

УДППЗ «Укрпошта» і Поліграфкомбінат «Україна» пишаються спільною перемогою в 14-му Міжнародному конкурсному класі, організованому Всесвітнім поштовим союзом з нагоди проведення міжнародної філателістичної виставки «Наньнин 2016», що відбулась у Китаї. Колекція виготовлених Поліграфкомбінатом «Україна» поштових марок «Україна: від Трипілля до сьогодення» отримала срібну медаль в групі С, що є найбільшою групою, куди входять країни, що випускають понад 70 серій поштових марок на рік.

На міжнародному конкурсі були представлені українські художні поштові марки, які відображають історію, культурні надбання та сучасні здобутки України. Дизайн виставкових аркушів виконано в стилі фрагментів кіноплівки, що символічно відображають відтворену на поштових марках яскраву, строкату й надзвичайно насичену картину минулого й сьогодення України.
Срібна медаль, якою нагороджені українські поштові марки, є дуже високою відзнакою, враховуючи, що золота та бронзова медалі дістались Угорщині та Франції відповідно – лідерам у виготовленні поштових марок, що постійно виборюють міжнародні нагороди.
Цей факт красномовно засвідчив високий рівень виготовленої Поліграфкомбінатом «Україна» продукції, яка має глибоке змістове наповнення, високоякісне художнє та поліграфічне виконання, і, відповідно, має значний потенціал на міжнародних ринках поліграфічної продукції.