Поліграфкомбінат «Україна» підтвердив відповідність міжнародному стандарту щодо системи менеджменту режиму та безпеки CWA 14641:2009

Незалежний аудит підприємства засвідчив відповідність вимогам міжнародного стандарту щодо системи менеджменту режиму та безпеки при виробництві захищеної поліграфічної продукції на Поліграфкомбінаті «Україна». Це зазначено у Сертифікаті відповідності вимогам CWA 14641:2009, який Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» отримало по наслідках перевірки.

«Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» відповідає вимогам стандарту CWA 14641:2009 щодо «системи менеджменту режиму та безпеки при виробництві захищеної поліграфічної продукції» у наступних галузях: розробка та виробництво ідентифікаційних документів, банківських карток, усіх типів марок, включаючи марки акцизного податку, дипломів, сертифікатів та інших захищених документів для потреб державних та недержавних установ», - йдеться в документі.

За словами незалежного аудитора Марка Біна, він востаннє проводив аудит з цього стандарту на Поліграфкомбінаті «Україна». «Я підтверджую відповідність стандарту CWA 14641:2009 Поліграфкомбінату «Україна». Втім, наступного року підприємство спробує отримати 2 рівень стандарту ISO – урядовий. В зв’язку з цим, мій висновок міститиме необхідні для отримання урядового рівня стандарту вимоги. Впевнений, ці вимоги будуть якісно виконані», - наголосив у своєму виступі по наслідках проведення аудиту Марк Бін.

intergraf sertificate для сайта