Колективний договір Поліграфкомбінату «Україна» визнано найкращим

Колективний договір працівників Поліграфкомбінату «Україна» отримав беззаперечну перемогу у Всеукраїнському конкурсі на кращий колдоговір за 2013 – 2014 роки, який щорічно проводиться Федерацією профспілок України. Про це повідомив голова Профкому Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» Анатолій Єфіменко.

За його словами, така винагорода – це результат плідної співпраці адміністрації підприємства, профкому та трудового колективу. «Безумовно, що таке визнання свідчить про високий рівень соціального діалогу між роботодавцем та трудовим колективом нашого підприємства», - відзначив Анатолій Єфіменко. Він зазначив, що конкурс тривав у декілька етапів: спочатку колективний договір Поліграфкомбінату «Україна» отримав найвищі оцінки у Профспілці працівників державних установ м. Києва, потім – у Профспілці працівників державних установ України, і вже після цього Федерація профспілок повідомила про нашу перемогу у Всеукраїнському конкурсі.

В свою чергу, директору Поліграфкомбінату «Україна» Максиму Степанову було вручено найвищу нагороду Федерації профспілок України "За соціальне партнерство" як керівнику, який активно підтримує роботу профспілки по виконанню колективного договору. Дякуючи ФПУ за високі оцінки, Максим Степанов наголосив: «Питання створення покращених умов праці, достойного соціального захисту наших трудівників залишаються для нас пріоритетними. З кожним роком кількість працівників, що отримують матеріальну допомогу, знижки на оздоровлення, підвищують рівень кваліфікації згідно з умовами колективного договору, зростає. А це значить, що ми рухаємося вперед у правильному напрямку. Задоволені, здорові та ефективні співробітники для нас красномовніші за будь-які нагороди».