Експерти Німеччини визнали український біометричний закордонний паспорт кращим за чинний німецький

Експерти Німеччини високо оцінили якість та рівень захисту нових українських закордонних біометричних паспортів, зазначивши, що за якістю ці документи є кращими за німецькі. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України, яке надійшло на адресу Поліграфічного комбінату «Україна».

«Під час зустрічі представників Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина з експертами IT-відділу Міністерства внутрішніх справ ФРН німецькій стороні були передані зразки нового біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Вже під час огляду експерти високо оцінили якість та рівень захисту, зазначивши, що якість документів на даний час є кращою за чинні відповідні німецькі паспорти та паспортні документи багатьох країн ЄС», - йдеться у повідомленні МЗС України.

Також, за інформацією відомства, під час зустрічі обговорювалося питання запровадження Україною посвідчення особи у формі пластикової ідентифікаційної картки з електронним носієм біометричної інформації. В ході обговорення німецькі спеціалісти висловили бажання відвідати Україну.

«У цьому контексті німецькі експерти готові приїхати в Україну та підтвердили зацікавленість ознайомитися з усім комплексом питань у цій сфері, зокрема, відвідати Поліграфічний комбінат «Україна», - повідомляється у листі.

За інформацією МЗС України, візит німецької сторони може відбутися вже восени цього року.