візит Наташа Прах сайтПосол Словенії в Україні Наташа Прах високо оцінила рівень виробництва українських біометричних документів

Документи, які виробляються для українців Поліграфічним комбінатом «Україна», заслуговують найвищих оцінок серед європейських аналогів. На цьому під час робочого візиту на Поліграфкомбінат наголосила Посол Республіки Словенія в Україні.

В ході зустрічі, яка відбулася 22 червня 2015 року, спеціалісти підприємства ознайомили почесну гостю з процесом виробництва документів: пані Посол відвідала дільницю виготовлення паспортів, цех виготовлення документів на пластиковій основі та Державний центр персоналізації даних.

«Все, що я побачила на власні очі, свідчить про дуже високий рівень України у виробництві біометричних документів. Використання найновіших технологій та сучасного обладнання, потужні друкарські винаходи в стінах самого комбінату, надійна система захисту виробів дозволяє говорити про конкурентоспроможність України на європейському ринку з виготовлення біометричних документів та цінних паперів», - заявила під час візиту Наташа Прах.

В рамках розвитку дружніх стосунків між Україною та Словенією директор Поліграфічного комбінату «Україна» Максим Степанов та Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах домовилися про подальший обмін досвідом в системі впровадження та використання біометричних ІД-документів та намітили у відповідь візит до Словенії групи фахівців Поліграфкомбінату.