Експерти ЄС відзначили рівень захисту даних під час виготовлення паспортів на Поліграфкомбінаті «Україна» як найвищий

Представники Європейської комісії, Європейського союзу та TAIEX (Центра адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу) заявили, що рівень захисту персональних даних під час виробництва паспортів громадян України для виїзду за кордон з електронним носієм, знаходиться на дуже високому рівні. Такі висновки експерти ЄС зробили після візиту на Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Зокрема, представники ЄС та ЄК ознайомилися з процесом виготовлення та персоналізації бланків документів, що посвідчують особу, з електронним носієм біометричної інформації. Експерти відзначили великий рівень безпеки в Центрі персоналізації даних, а також впевнилися в тому, що Поліграфкомбінат «Україна» в змозі забезпечити у повному обсязі і без затримок виготовлення паспортів громадян України для виїзду за кордон у разі зростання попиту.

Нагадаємо, представники ЄС та ЄК вже відвідували Поліграфкомбінат «Україна» минулої весни. Тоді експерти високо оцінили виробництво полікарбонатної сторінки та документів на пластиковій основі.